Poznaj naszą firmę

Jesteśmy zespołem ludzi wielu specjalności, pasjonującymi się materiałami dekoracyjnymi. Naszym głównym powodem do dumy są panele architektoniczne ALUSION.
Jesteśmy ich dystrybutorem w Polsce. Kompozycje i projekty, jakie tworzymy łącząc aluminiowe panele ALUSION z żywicą oraz innymi materiałami, stwarzają nowe i jedyne w swoim rodzaju możliwości wykorzystania ich w projektowaniu przestrzeni architektonicznej.

Mamy bardzo duże doświadczenie w pracach przy dużych projektach, fasadach budynków, a także doradztwie przy aranżacji wnętrz.


Aluminium jest naszą pasją.
Aludom Design jest tego dowodem.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem  w Polsce farb proszkowych marki Micropul, który rozpoczął produkcję farb proszkowych w 2009 roku i szybko zwiększył swoje moce produkcyjne dzięki wysokiej jakości infrastrukturze technologicznej, osiągnął poziom ponad 10 000 ton/rok.  Micropul eksportuje do ponad 30 krajów na 3 kontynentach.

Nasza firma jako ich Przedstawiciel od początku swojego istnienia stawia na jakość produktu i profesjonalną obsługę  klienta . Dążąc do utrzymania zadowolenia klientów, z dnia na dzień wzbogacamy wartość swojej marki o produkty wysokiej klasy. Przywiązujemy wagę do jakości, utrzymania satysfakcji klientów i chcemy stać się liderem w swojej branży. Dbamy o  zadowolenie swoich pracowników i partnerów biznesowych.

Ważna jest dla nas funkcjonalność naszych farb proszkowych, ponieważ malowanie proszkowe cieszy się  dużą popularnością zarówno w naszym kraju, jak i poza jego granicami. To bowiem nowoczesna i sprawdzona metoda na to, by pomalować powierzchnie metalowe zarówno aluminium jak i stali.

 

 

 

Certfyfikaty

Katalogi