Ogrodzenia aluminiowe GUARDI       są dostępne w wielu wersjach, do których istnieje możliwość dopasowania balustrady, furtki, bramy przesuwnej lub dwuskrzydłowej. Wszystkie nasze ogrodzenia są pokryte powłoką proszkową, dzięki czemu są nie tylko wytrzymałe i łatwe w pielęgnacji, ale również dostępne w różnorodnych kolorach. Do wyboru mają Państwo modele o tak dźwięcznych nazwach, jak Nouveau, Trieste czy Linea. Jeśli zdecydują się Państwo na naszą ofertę, zrealizujemy zamówienie w ciągu 4-6 tygodni.

Przy dużej różnorodności stylistycznej oferowanych ogrodzeń z aluminium jedno pozostaje niezmienne – ich wysoka jakość i niezawodność. 

Proponujemy efektowne modele w nowoczesnym i klasycznym stylu, w tym minimalistyczne, a także dekoracyjne, przypominające ogrodzenia kute lub drewniane, dzięki czemu każdy znajdzie w naszej ofercie produkt na miarę swoich oczekiwań.

Ogrodzenie to wizytówka domu. Wyjątkowy design i estetyka wykonania ogrodzeń aluminiowych GUARDI zapewni Państwu satysfakcję, a dopasowane do stylistyki budynku rozwiązania zmienią wygląd posesji, nadając całości spójny charakter. Ogrodzenia GUARDI to doskonała propozycja dla wymagających klientów.